Захистити честь коледжу

26 листопада 2016 року знавці української мови та літератури нашого закладу – студенти першого курсу Гурський Олексій (група П-12) та Добривечір Наталія (група О-11) –  взяли участь у ІІ (обласному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Тараса Шевченка, що відбувався в Білій Церкві. 

Білоцерківський коледж  зустрічав  привітно.  З посмішкою на устах та  гарним настроєм працівники навчального закладу ознайомлювали гостей  з програмою цього дня. Після реєстрації на викладачів та студентів-учасників чекало смачне частування, організоване господинями коледжу. Усюди панувала тепла, приємна атмосфера родинного затишку.  

Потім усі із задоволенням переглянули невеликий концерт, на якому співали пісні, театр моди та зачіски «Діамодус» представив присутнім свої розкішні сукні, пошиті власноруч, надзвичайно вразила гостей  гра на бандурі. До слова була запрошена директор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Степура Алла Олегівна, яка привітала учасників конкурсів та побажала всім натхнення, віри у свої сили та, звісно, перемоги. Також було вручено на святі грамоти студентам-переможцям конкурсів знавців української мови та творчості Т.Г. Шевченка обласного етапу та всеукраїнського за минулий навчальний рік. І тільки після цього студенти розпочали виконання завдань конкурсів. 

А на викладачів чекала захоплююча екскурсія навчальним закладом. Кожен переконався, що в коледжі навчається дуже талановита молодь. Стіни прикрашені чудесними картинами студентів, біля спортзалу – стенд із спортивними досягненнями, фотографії з різних заходів. Особливо вражаючими були роботи студентства: створення власноруч випускного альбому, листівки-витинанки, фото зачісок із захисту дипломних робіт. А ще у коледжі діє Музей української народної вишивки, експозиції якого створені руками самих студентів. Після цікавої та змістовної екскурсії відбулося методоб’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ.

З позитивними емоціями та враженнями повернулися додому юні конкурсанти. Дякуємо Білоцерківському коледжу сервісу та дизайну за гостинність, щирість, увагу, за чудові організацію і прийом студентів та викладачів Київщини!

 

Л.М. Спірідонова