Очевидці справжнього дива

02.12.2016 студенти груп О-21 та Ф-21і разом з викладачами Подік Іванною Іванівною та Калусенко Валентиною Вікторівною відвідали  фабрику ялинкових іграшок, що знаходиться в с. Клавдієве Київської області, з навчальною метою.  Це була захоплююча екскурсія!

Ми довідалися, що ця фабрика - одна із найстаріших в Європі. Спочатку там виготовляли вироби зі скла, а згодом - скляні ялинкові прикраси. Ще багато цікавих фактів про фабрику ми дізнались, але найдивовижніше почалося у склодувному цеху. Хто б міг подумати, що зі звичайної скляної півтораметрової трубки можна робити такі дива! Склодув, неначе справжній ювелір, виплавляє і видуває різні за величиною скляні кулі, що в майбутньому висітимуть на наших ялинках.

Після посріблення кульок, яке ми бачили, вирушили до художнього цеху. Це було щось неймовірне! У художників, мов у тих чарівників, з’являлися непомітно на кулях різні чудасії. Точними, рівними штрихами яскравих фарб вони малювали Діда Мороза, сніговичків, казкових персонажів і ще багато різних візерунків.

А у магазині фабрики ялинкових прикрас у нас була прекрасна можливість придбати чудові іграшки, що ми і зробили залюбки. Втомлені, але задоволені, вирушили додому.

Нам дуже сподобалася екскурсія до фабрики ялинкових прикрас. Дякуємо нашим викладачам!  Ми сподіваємося, що навідаємося туди ще раз.

Дем'янюк Діана, студентка групи  Ф-21і