День народження коледжу

 8 грудня 2016 року велика і дружна сім’я Ірпінського державного коледжу економіки та права святкувала  його 19-річчя.

Ця дата означає, що наш навчальний заклад розвивається і рухається вперед. Історія становлення коледжу є підсумком роботи досвідчених, мудрих людей, які працювали раніше, працюють зараз, доповнюючи здобутки коледжу у підготовці висококваліфікованих молодших спеціалістів галузей знань «Право», «Економіка і підприємництво», «Управління та адміністрування». Протягом усього періоду свого існування  навчальний заклад  має  знаний в освітянських  колах авторитет, а позитивний імідж  у нього  завдяки значній напруженій і творчій роботі його керівників, педагогічного та студентського колективу, випускників.

 На День  коледжу з нетерпінням очікували як студенти, так і викладачі й готувалися заздалегідь. Святкова програма складалася з різноманітних заходів, які допомагали всім замислитися над тим, яке місце наша alma mater займає у  житті кожного, які почуття ми несемо у своєму серці щодня, коли ступаємо під склепіння коледжу, що колектив студентів і викладачів є будівниками майбутнього навчального закладу, якому ми всі у цей святковий день бажаємо процвітання на всі роки! 

Організований День відкритих дверей навчального закладу цього дня надав змогу долучити до святкування абітурієнтів, їх батьків. До нас завітало сто тридцять школярів з різних куточків України, які з цікавістю та захопленням  слухали розповіді екскурсоводів про коледж.

  Те, що в цей день свято, ставало зрозумілим одразу: хол при вході дивував своєю ошатністю, барвами, багатством вигадки і творчості. А зустрічали зранку всіх радісними посмішками й привітним словом розпорядники закладу. На третьому поверсі коледжу було розміщено прекрасну  виставку картин «Коледжанський вернісаж». Милуватися  можна було цими витворами мистецтва цілий день. Виставка вражала своїм розмаїттям, яскравістю барв, чарівністю, невимовною любов’ю до рідного закладу. Бажаючі писали на стіннівці свої найкращі привітання, адресовані коледжу, викладачам та  студентам.

Після екскурсії навчальним закладом відбувся круглий стіл з елементами тренінгу для учнів дев’ятих класів шкіл України «Мій вибір – мій успіх!». Психолог коледжу Сердюк Н.В. ознайомила  школярів з різними видами професійної діяльності, розповіла про типи темпераменту, як це впливає на вибір професії. Усі учасники тренінгу отримали сертифікати.

 Спортивне свято-змагання “Коледжанські забави” за участю команд студентів, батьків,  викладачів та цього року ще й абітурієнтів стало вже традиційним в нашому закладі. Й восьмого грудня зібрало велику кількість уболівальників та викликало величезний шквал емоцій. Проводив спортивно-розважальну програму викладач фізичного виховання Гулай В.С. А оцінювало команди вельмишановне журі, від якого прозвучало багато теплих слів побажань та привітань: в.о. директора коледжу Пілевич. О.А., адвокат Київської обласної колегії адвокатури України, батько студента групи О-11 Кравченко С.С., голова Ірпінської молодіжної громадської ради, помічник депутата Ірпінської міської ради, випускник коледжу 2011 року Петренко А.С., в.о. голови профбюро коледжу Фомюк Тарас.  Конкурси були цікаві, креативні, насамкінець свята подарунок учасникам та вболівальникам  –  флешмоб від студентського самоврядування.  Переможцями стали команди  викладачів “Кеди” та студентів «Супергерої».  А з ІІ місцем вітаємо команди батьків “Братва” та абітурієнтів «Navi»! Члени всіх команд отримали не тільки грамоти, а й нагороджені солодкими призами. Дійсно, цей захід показав, що спорт має дивовижні властивості: він, а також знання об’єднують  людей, зміцнюють їх здоров’я, характер, дух. І тому переможці у нас сьогодні всі!

Гра «Битва поколінь» за участю команд студентів та їхніх батьків зацікавила глядачів різними конкурсами: «Він чи вона?», «Інтуїція», «Станьмо в ряд», «Зрозумій мене», «Музична пантоміма». Незважаючи на правила гри, все ж таки батьки, мов янголи-охоронці, допомагали своїм нащадкам. Гра показала справжнє взаєморозуміння між старшим і молодшим поколінням, хоча перемогу і здобули студенти. А справжніми подарунками для учасників стали солодощі!

Окрасою ж свята навчального закладу стала концертна програма «Коледж має таланти!». З 19-им днем народження коледжу  викладачів та студентів   завітало привітати чимало поважних гостей. Серед них  ректор УДФСУ Павло Володимирович Пашко, який побажав коледжу процвітання, перемог, досягти ще більшого успіху на теренах України. Дуже приємно було бачити на святі також ветеранів праці – людей з величезним життєвим досвідом, мудрих наставників усіх нас. Ведуча концерту Стешенко Олександра провела гостей сторінками історії та розвитку коледжу. Неодноразово зачаровувала присутніх своїми блискучими виступами студія бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я». На день народження коледжу радували піснями як студенти (Вікторія Шмегельська, Сергій Чукардін, Ангеліна Кохана), викладачі (Вікторія Миколаївна Грабовська, Вадим Миколайович Завада), так і випускники коледжу, які завжди прославляли і прославляють навчальний заклад (Вадим Гриненко, Аліна Полос, Дмитро Педченко, Володимир Хоменко).  Святкове приміщення було наповнене по вінця гарним настроєм, позитивними емоціями, які дарували співаки й танцівники. Серця повнилися радістю від неперевершених творчих подарунків. А тепла атмосфера під час концерту нагадувала всім родинне свято. А й справді, ми – студенти, викладачі, батьки –  справжня сім’я. А коледж – наш рідний дім! В.о. директора Ірпінського державного коледжу економіки та права Пілевич О.А. зі словами привітання звернулася до присутніх, побажала всім творчої наснаги, нових наукових здобутків і досягнень, які будуть прославляти  наш коледж як в Україні, так і за її межами. А викладачам — виховувати у молодого покоління почуття патріотизму, любові до нашої країни та традицій рідного краю. Висловила щиру вдячність шановним гостям за участь у святкуванні.   А батькам за підтримку, допомогу в організації свята  були урочисто вручені подяки.

Праця кожного є тим струмком, який живить потужну ріку.  19 років закладу — це період молодості та розквіту, тож нехай наступні роки він буде ще більш динамічним і потужним! А наша велика студентська родина пишається тим, що кожен з нас є частинкою життя коледжу, частинкою його історії.  Ми дякуємо всім, хто завітав до нашої домівки на свято! Наші двері відчинені для вас завжди!

 

Л.М.Спірідонова