Група Ф-12 на виставі «Хазяїн»

21 грудня 2016 року  наша група Ф-12 їздила до Національного академічного драматичного театру імені І.Франка, а я потрапила туди вперше. 

Вистава «Хазяїн» І.Карпенка-Карого  вразила до глибини душі, я співчувала і розуміла все, що відбувалося на сцені. 

Проблема грошей, багатства, накопичення капіталу – завжди актуальна. Проблема «Хазяїна» – багатство задля ще більшого багатства. П’єса - це своєрідна "хроніка життя" родини Терентія Пузиря, типового  українського мільйонера-глитая. Цьому експлуататору притаманні такі риси: скупість, егоїзм, жорстокість, некультурність, упертість, самодурство, безмежну жадобу до наживи, зневажливе ставлення до освічених людей. У нього дуже багато найманих робітників, але їх він годує гірше собак. Актор, який грав Терентія Гавриловича, на всі сто відсотків перевтілився в цей образ, зумів донести до нас реальність ХІХ століття, коли капіталісти жорстоко експлуатували бідних людей, не зважали на свій рідний край та його розвиток і навіть на щирі почуття членів своєї родини. Вистава за твором класика української драматургії   представила глядачам атмосферу тотальної ницості людей, що за своєю жагою до прибутку потопають у брехні, зраді та жорстокості.

Яскраве враження від перегляду   доповнила вишукана будівля театру  та неймовірно гарне фойє. У кожному куточку театру відчувалося поєднання минулого й сьогодення, любов творця-архітектора та працівників театру до будівлі. 

Різноманітні фотографії акторів, з вистав та з історії театру прикрашали його стіни.  Це викликало естетичне задоволення. А в музейній кімнаті сяяла дивовижна красуня-ялинка, біля якої під час антракту всі із задоволенням фотографувалися.  Крім того, сама поїздка до театру зблизила і згуртувала нашу групу. Ми стали більш рідніші завдяки старанням Спірідонової Лесі Миколаївни, яка організувала цю поїздку.

Пріказчікова Альона, студентка групи Ф-12