Герої не вмирають

Дмитро Вячеславович Максимов 

14 листопада 1994 р. – 19 лютого 2014 р.

Дмитро - студент Київського фінансово-економічного коледжу, групи Ф-35, активний учасник Євромайдану. 19 лютого 2014 року під час протистоянь отримав смертельне поранення від вибуху гранати. 

 

 

 

 

Герої не вмирають… Просто йдуть.

Минає другий рік, відколи на Майдані у Києві, а відтак – на усіх Майданах України розпочалася Революція Гідності. Сьогодні ми з сумом і невідворотним жалем усвідомлюємо, що через загибель людей на Майдані перемоги та переможців у цій Революції вже не буде.  Указом президента України ми щорічно 20 лютого відзначатимемо День Героїв Небесної Сотні. Власне, вони не вважали себе героями, вони були звичайними людьми. Але у лицарському, героїчному пориванні віддали найдорожче, що мали, - своє життя. З різних куточків України, різні за національністю, освітою, соціальним станом. І серед них білим  птахом  відлетів у безсмерття наш Дмитров Максимов.   

За покликом свого сумління наш студент виявився одним із тих, хто творив Українську Революцію Гідності і загинув за її ідеали, які ми повинні плекати в нинішньому та прийдешньому поколіннях наших співвітчизників. Лише за цієї умови пам'ять про героїв Небесної Сотні назавжди лишиться в серцях українців, а наша Україна не втрачатиме своїх кращих синів. 

Дмитро Вячеславович Максимов – студент Київського фінансово-економічного коледжу групи Ф-35 2013 – 2014 н.р., загинув під час подій на майдані 19 лютого 2014 року. 

Дмитро Максимов – майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, срібний та бронзовий призер Чемпіонату світу з дзюдо у ваговій категорії 80 кг серед спортсменів з вадами слуху у Венесуелі та срібний і бронзовий призер XXII Літніх Дефлімпійських ігор у м. Софія (Болгарія). Незважаючи на звання та перемоги, Дмитро завжди відзначався скромністю, вихованістю, почуттям такту. 

Викладацтво та студенти запам’ятали його щирим та добросовісним, із загостреним почуттям справедливості та гуманізму.

Сумуючи за Дмитром Максимовим, адміністрація, викладачі та студенти коледжу складають обітницю завжди пам’ятати про жертовний героїзм українців, які полягли у трагічний для України час. 

 

Слава Україні! Героям слава!