Всесвітній день радіо

Немає жодних сумнівів, що на початку було Слово. Саме слово є головним аргументом і для нашого спілкування, і для нашого взаєморозуміння, для підтримки  і підбадьорення, для вираження наших почуттів та емоцій.

Це не просто звук - це своєрідна мелодія, унікальна мелодія душі і духу, ознака розуму і відгук натхнення - і світ відповідає на це.  13 лютого відзначаємо Всесвітній день радіо з ініціативи ЮНЕСКО.  Важливість і значення радіо як засобу для зміцнення і розвитку міжнародного співробітництва, активного сприяння вільному доступу до інформації особливо в епоху цифрових технологій - найактуальніша тема для всього суспільства.  Також від радіо, де цілодобово лунають  музичні треки, новини і навіть художні твори, безумовно отримуємо заряд бадьорості.

Це свято має миролюбний характер, оскільки дата 13 лютого була обрана згідно з історичними відомостями, тому що цього дня в 1946 році стартувала діяльність «Радіо ООН». Всесвітній день радіо - це своєрідний заклик до об'єднання людей, так або інакше пов'язаних з поняттям радіохвиль і специфічною діяльністю. 

Сьогодні, у Всесвітній день радіо, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто будує цей важливий і необхідний фундамент наших людських взаємин, на адресу всіх, у кого в душі знайшовся відгук і розуміння до цього унікального явища, на адресу всіх, хто слухає радіо! Гарного всім настрою!