Захоплива поїздка

16 лютого 2017 року  група П-13 разом зі своїм куратором Спірідоновою Лесею Миколаївною та викладачами хімії і біології  Товстою Світланою Миколаївною та  Вовк Ніною Григорівною відвідали  з навчальною метою  завод  «Coca-Сola».

Це була одна з найяскравіших, найзахопливіших та найцікавіших екскурсій за час навчання, під час якої ми робили спільні фотографії, із задоволенням слухали історію створення напою «Coсa-Сola», побачили увесь процес на власні очі: створення пластикових пляшок, розливання напоїв у них, маркерування та запаковування готової продукції  поліетиленовою плівкою. Цей процес з самого початку видався нам цікавим та неймовірним, адже перед  тим, як зайти на територію цехів з вироблення напоїв, нам видали білі халати, шапочки та бахіли,  тому що там все стерильно, саме ці речі додали певної загадковості. Під час самої екскурсії всі ми, ніби зачаровані, стояли тихо, мовчки, адже  було цікаво, а що ж буде далі? А далі ставало все цікавіше й цікавіше, кожний цех приховував у собі якусь таємницю, яку потрібно було прослухати від чудової дівчинки-екскурсовода Насті, яка й стала нашою чарівницею на сьогодні. Саме вона  відкрила нам всі секрети створення «Coсa-Сola». Від неї ми дізналися багато цікавої і невідомої для нас інформації, наприклад те, що завод виробляє  не лише  «Coсa-Сola», а й інші напої, такі  як «Sprite»,  «Schweppes», «Fanta», холодні чаї «Nestea», соки «Rich», воду  «Bon-aqua»  та енергетичні напої «Burn». Потім нам було запропоновано спробувати різні напої на наш вибір, які виявилися дуже смачними. У кінці нам видали маленькі подаруночки у вигляді напою  «Cocа-Сola» та соку «Rich», а ще кожному подарували чудові фотографії на згадку про цю неймовірно захопливу екскурсію. Дякуємо  викладачам за неї!

 Я дуже задоволена цією екскурсією, адже завдяки їй я дізналася багато нового та цікавого про нібито такий звичайний  напій «Coсa-Сola» та тепер із впевненістю можу вам радити теж відвідати такий неймовірний завод. 

Гричок Анастасія, студентка групи П-13