Тренінг з бізнес-турніру «Юні бізнес-лідери Приірпіння»

15.03.2017 р. в Ірпінському державному коледжі економіки та права відбулась зустріч з генеральним директором компанії інтелектуальних технологій  «КІНТ» Паздрієм Віталієм Ярославовичем.

Для студентів І, ІІ, ІІІ курсів був проведений тренінг з бізнес-турніру «Юні  бізнес-лідери Приірпіння». Віталій Ярославович розповів про турнір, що буде проводитись серед студентів. Це віртуальна гра, що охоплює сферу інвестицій, оподаткування, ведення бізнесу. Студенти матимуть можливість відчути себе бізнесменами. Вони ухвалюватимуть управлінські рішення, формуватимуть доходи та плануватимуть прибуток підприємства. Виграє турнір той учасник, підприємство якого серед конкурентів отримає найбільший прибуток.

Турнір проходитиме у квітні в декілька етапів з 03.04 по 24.04.2017 р. (через Інтернет). Після цього буде вирішальне очне змагання 26-28.04.2017 р. Переможці та фіналісти конкурсу отримають цінні призи та фінансову винагороду від спонсорів та організаторів. Усі охочі взяти участь у турнірі повинні зареєструватися до 1.04.2017 р. на сайті www.kint.com.ua у розділі «Стратегія фірми - Регіональні турніри - Юні лідери Приірпіння». Успіху!