VI Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Актуальні питання економіки, обліку та фінансів в Україні»

29 березня 2017 року у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінському економічному коледжі»  відбулася VI Міжвузівська  студентська науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання економіки, обліку та фінансів в Україні».

Студенти Ірпінського державного коледжу економіки та права з радістю прийняли запрошення своїх колег. На студентській науково-практичній конференції обговорювались проблеми розвитку економіки, обліку, фінансів та страхування України. Студенти та викладачі взяли  активну участь в засіданні та отримали багато цікавої інформації і задоволення. 

Чудово представила Ірпінський державний коледж економіки та права Шмегельська Вікторія Олександрівна, студентка групи П-33, яка дослідила тему: «Децентралізація: фінансова незалежність місцевих бюджетів». Вона не тільки з захопленням розповіла свою доповідь, а й чудово відповідала на додаткові запитання, оскільки вони були присвячені проблемам фінансування Ірпінського регіону. Цікаво й змістовно виступили студентки ІІ курсу: Мельниченко Тетяна Сергіївна, студентка групи Ф-21, яка підготувала доповідь на тему: «Проблеми розвитку соціального страхування в Україні», та Федорченко Світлана Володимирівна, студентка групи Ф-21, яка проаналізувала переваги та недоліки добровільного медичного страхування в Україні. Вони дуже хвилювались, так як це був їхній перший виступ на конференції, але, подолавши своє хвилювання, вони гарно виступили, зацікавили слухачів та привернули увагу аудиторії своїми дискусійними темами.

Студенти Ірпінського державного коледжу економіки та права та їх наукові керівники отримали задоволення від цієї конференції, оскільки вони не тільки слухали доповідачів Ірпінського економічного коледжу, а й змогли висловити свою думку та обговорити актуальні проблеми нашої країни.

Гарник М.О. (гр. Ф-21і)