Екскурсія

22.04.2014 року студенти Київського фінансово-економічного коледжу груп П-23 та П-24  з ініціативи викладачів Поповичука О.М. та Демиденка Ю.А. здійснили навчальну екскурсію до Києво-Печерського історико-культурного заповідника та до Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського, де відвідали і Австрійську бібліотеку.

Екскурсію ближніми та дальніми святими печерами та різними православними храмами провів Омельчук В.В., кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Цікавим було знайомство з унікальною найбільшою в Україні бібліотекою, де теж була проведена екскурсія керівниками підрозділів НБУВ, а саме: Івановою Майєю Вікторівною – заввідділом Національної юридичної бібліотеки України НБУВ та Воробей Миколою - співробітником Австрійської бібліотеки НБУВ, що показали нашим студентам цікаві та рідкісні книги, на які навіть стоїть заборона виносу за межі бібліотеки. Всім студентам дуже сподобалося.
У свою чергу хотілося б висловити подяку директору Ірпінського АТП 13250 Лабунському О.В. та депутату Ірпінської міської ради  Сотнікову О.Л. за надання 2 автобусів для екскурсії та начальнику ВДАІ м.Ірпінь Куделі О.І. за забезпечення оперативного супроводу автобусів з дітьми.